Multiplayer v TOCA Race Driver až příští rok
zdroj: Tisková zpráva

Multiplayer v TOCA Race Driver až příští rok

11. 10. 2002 0:31 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Někteří skalní fanoušci závodních her dříve spílali kvůli tomu, že PCčková podoba TOCA Race Driver vyjde až 23.listopadu, zatímco majitelé PlayStation 2 si ji mohou užívat už od konce září, od kdy je tato hra v prodeji (včetně ČR).

Toca Race Driver zdroj: Tisková zpráva Po dnešní zprávě GameSpotu ale možná změní názor, neboť Codemasters se tam nechali slyšet, o jaké vlastnosti bude PC verze lepší. Jednak se o třetinu zvýší počet současně závodících vozů na okruhu v singleplayerovém příběhu - na PS2 mohlo soupeřit maximálně 14 aut, zatímco na PC jich bude dvacet, což zřejmě souvisí s výkonnějším HW a různými optimalizacemi. Dále do hry přibude nutnost kvalifikace o startovní pozice v závodu, což je věc, která v PS2 verzi překvapivě chyběla.

V multiplayeru prý bude moci změřit své síly až dvacet lidí najednou, ale zádrhel je v tom, že k tomu nedojde dříve než začátkem příštího roku. V té době zřejmě vyjde nějaký patch pro síťovou hru po lokální síti nebo internetu, z čehož logicky vyplývá, že základní balení TOCA Race Driver pravděpodobně nebude multiplayer vůbec podporovat nebo že nebudou spuštěny internetové servery k tomuto účelu - škoda.

zdroj: GameSpot

jd

Nejnovější články