zavřít

Morrowind: Bloodmoon je hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bethesda Softworks dnes přišla s oficiálním oznámením, že nový datadisk k oblíbené RPG Elder Scrolls III: Morrowind - Bloodmoon je hotov a první týden v červnu by měl být k dostání v obchodech.

V tomto datadisku se pokusíte pomoci vybudovat hornickou kolonii a čelit hrozbě zvané vlkodlaci. Zrovna tak se ale budete moci rozhodnout, že se sami stanete vlkodlakem a dopřejete si radosti z lovu těch ubohých lidských tvorů s tak příjemně teplou krví...


nové obrázkykompletní galerie

S Elder Scrolls III: Bloodmoon se vydáte na sever, až k zamrzlým ostrovům Solstheimu. Odkryje se vám zcela nový svět plný nových hrozeb, tvorů a nebezpečí. Další podrobnosti se o této hře můžete dozvědět v našem archivu. Co se tam ovšem nedočtete je to, že Bethesda rovněž chystá veškerý obsah tohoto datadisku vložit do nedávno oznámené speciální edice Morrowind GotY, která dopřeje všem fanouškům série vlastnícím Xbox zažít dobrodružství obou addonů Morrowindu zároveň (Tribunal i Bloodmoon).
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.