zavřít

Mise do dema Il-2 Sturmovik

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pár dní staré demo simulátoru Il-2 Sturmovik asi není oficiální, ale to nic nemění na tom, že u vás (i u mně) získala hra obrovské sympatie.

Pokud někteří z vás litují, že v demu není nastaveno více misí, pak mám pro vás jednu skvělou novinku. Na stránkách Il-2 Central se objevilo 8 přídavných misi pro Luftwaffe v jednom packu (dohromady pouhých 30 kB!) a jedna mise (1 kB), která je udělána z jednoho tracku v demu. Za cenu stažení pár kilobajtů tak získáte dalších 9 misí. No neberte to :)

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.