zavřít

Mini-seriál podle adventury Myst

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tato zprávička potěší asi všechny, kteří mají rádi dobré adventury, sem tam se dostanou k televizi a ještě mají to štěstí, že se satelitem, na který chytají Sci-fi Channel.

Pokud tady nikdo takový není, berte tuto zprávu spíše jako perličku ze světa medií, anebo možný výhled do budoucna, že se na i na naše obrazovky časem dostane mini-seriál vytvořený podle jedné z nejznámějších adventur - Mystu.

Sci-Fi Channel totiž oznámil, že se na něm během příštího roku objeví TV mini-seriál vycházející z populární adventury s názvem Myst. Ten Vám poskytne celkem čtyři hodiny zábavy a odhalování tajemství ostrova Myst. Hrdinové seriálu se pokusí nalézt magické knihy vytvořené starověkou podzemní civilizací, které je mohou dostat skrze čas i prostor do nových neznámých světů. Seriál vzniká ve spolupráci s Cyan (tvůrci hry) a Columbia TriStar Domestic Television pod hlavičkou Mandalay Television Pictures.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.