zavřít

Milan Steindler jako Simon the Sorcerer 3D

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost CD Projekt se před chvilkou pochlubila tiskovou zprávou, že hlavního hrdinu v české verzi hry Simon the Sorcerer 3D nadaboval Milan Steindler, známý režisér a herec například z filmů Perníková věž, Díky za každé nové ráno, Vrať se do hrobu a hlavně České sody.

    Simon the Sorcerer 3D je vtipná adventura, která se odehrává v pěkném, trojrozměrném světě.

Vzpomeňte si na adventury Simon the Sorcerer 1 a 2, které byly velmi oblíbené před pár léty. Nyní se sympatický kouzelník Simon vrací, aby se opět utkal se zlým čarodějem Sordidem. Hra by se měla objevit v obchodech v průběhu měsíce v kompletní české verzi za skvělou cenu 999,- Kč. Naší recenzi tohoto komplikovaného přerodu klasické adventurní série do 3D jsme vám přinesli už v květnu z anglické verzi hry, kde hra získala hodocení pouze 44%. Česká verze Simona 3D, kterou přeložil jeden známý specialista na adventury, by mohla dopadnout o něco lépe, ale stále samozřejmě platí, že hlavně musíte mít smysl pro tento typ humoru.

Update 11.9. - dvě fotky Milana Steindlera z nahrávacího studia najdete tady a tady.
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.