zavřít

Microsoftí Flight Simulator 2004 je hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všichni, kdo si oblíbili mezi všemi těmi herními žánry především letecké simulátory a zejména pak sérii těch od Microsoftu, mohou začít jásat, protože nejnovější počin z dílen tohoto velkého vývojářského studia je již hotov a na cestě k vám.

Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight by měl být k dostání od 29. července (tedy alespoň v Americe, o datu vydání v Evropě v tiskové zprávě není ani čárka). Jak jsme se na našich stránkách v souvislosti s touto hrou zmiňovali už mnohokrát, její načasování a zaměření není úplnou náhodou, letos totiž slaví příznivci aviatiky 100. výročí motorového létaní a proto si v MFS 2004: Century of Flight zalétáte nejen na 15 moderních strojích, ale také na řadě historických letadel. Tvůrci samozřejmě nezanedbali své dílo ani po stránce grafické, a tak se můžete těšit na poněkud vylepšený systém dynamického počasí, zdokonaleno bylo i automatické generování scenérií a velice detailní budou také různé vizuální efekty.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.