zavřít

Micro Machines V4 hotova, nové ukázky

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Multiplayerové "miniautíčkové" šílenství v podobě Micro Machines V4 je hotovo a na cestě k vám.

Oznámila to dnes společnost Codemasters s tím, že jako první dorazí na pulty obchodů verze pro PS2 - 30. června. Další, včetně té pro PC, ji mají nicméně v krátké době následovat. Abychom vám to čekání trochu zkrátili, zveme vás do naší galerie, kam přibyl balík nových ukázek. K tomu navíc vyšlo i nové promo video, které si můžete stáhnout zde.


Micro Machines V4 slibují stovky miniaturních modelů různých vozidel, od sportovních, přes sériová, 4x4 po plážové buginy, ad., každý s charakteristickými jízdními vlastnostmi, které se svými až třemi kamarády řádně prověříte na některé z improvizovaných tratí uvnitř domu, na zahradě a poprvé také zcela mimo - v supermarketu, muzeu a dokonce i na farmě. Více se dočtete v této starší zprávě.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.