zavřít

Medieval: Total War je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Activision a Creative Assembly dnes hrdě oznámili, že jejich nadcházející středověká strategie s názvem Medieval: Total War, která má být mimochodem volným pokračováním oblíbeného Shogun: Total War, už je konečně gold a na cestě do lisovny.

Medieval: Total War hráčům nabízí pokus o přepsání dějin v kampaních i bitvách založených na skutečných historických událostech.

V kampani Medieval: Total War si vyberete jednu z dvanácti stran, každou s jedním ze tří náboženských směrů - ortodoxní křesťané, katolíci či muslimové. Vaším úkolem bude dohlížet na svá území, zjišťovat, zda se oblast nenachází s někým ve válce a snažit se zajistit štěstí svých lidí. Občas se samozřejmě stane, že narazíte na skupinu nevděčníků, To se pak hra přepne do "battle" módu a začne boj, který můžete vést buď Vy sami anebo necháte automaticky válčit svůj počítač. Bitvy jsou plně 3D a i Vy sami můžete natáčet kamery, abyste se přesvědčili, že právě Vaši válečníci bojují ze všech sil. Stejně tak zde bude možnost akci v jejím průběhu zpomalovat/zrychlovat či přímo zastavit. Chybět nebude ani multiplayer.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.