zavřít

MechCommander 2 gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na internetu se objevily první (nepotvrzené) informace o tom, že strategie Mech Commander 2 od Microsoftu je ve fázi gold a prodávat se začne 19.

července. Samotná hra se pevně drží příběhovou linii světa Battletech. Jako námezdný velitel mechů tak budete bojovat pro jeden ze tří klanů v Inner Sphere. Vaše pozice bude na kosmické lodi obíhající planetu, odkud budete strategicky řídit všechny svěřené mechy. Uvidíme, zda Microsoft potvrdí svůj vysoký standart kvality vydávaných her i v Mech Commanderu 2. Zatím tomu vše nasvědčuje.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.