zavřít

Mage Knight Apocalypse hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční fantasy RPG s názvem Mage Knight: Apocalypse je hotova.

Ohlásila do ve své tiskové zprávě s dnešním datem společnost NAMCO BANDAI America Inc. Hra, z níž vám dnes můžeme nabídnout také sadu nových ukázek, se začne v zahraničí prodávat 26. září. O tom, zda se dostane také do našich končin, zatím nemáme žádné zprávy.


Mage Knight: Apocalypse byla vyvinuta na motivy sběratelské hry od WizKids Games. Zahrnovat by měla jak singleplayerovou kampaň, tak kooperativní módy. Hráči si v ní budou moci vyzkoušet roli jednoho z pěti válečníků spojených přísahou, že najdou jádro všeho toho zla, které zaplavuje jejich zemi a za každou cenu ho zničí. Při jejich poslání, vyrvat říši ze spárů armády démonů přinášející Apokalypsu, jim pomáhá tajemná a magií obdařená rasa Solonavi. Ovšem jak tak síly Chaosu narůstají, do jejich čela se dostávají čím dál mocnější a destruktivnější monstra, a tak bude třeba využít pomoci každého hrdiny, který se naskytne.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.