LEVEL 133 s krásnou Kaileenou a emzáky
zdroj: tisková zpráva

LEVEL 133 s krásnou Kaileenou a emzáky

25. 11. 2005 16:16 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Právě dnes dorazil k vymrzlým kamelotům nový LEVEL číslo 133 a s ním i záplava předvánočních hitů, kterými herní distributoři a vývojáři tradičně napravují slabší letní měsíce.

news zdroj: tisková zpráva Obálku tentokrát zkrášlila Kaileena, která uvádí hlavní recenzi čísla – verdikt nad očekávaným hitem Prince of Persia: The Two Thrones. Již nyní můžeme prozradit, že návrat perského bojovníka se ukázal být velmi povedeným a změny od posledního dílu hře rozhodně prospěly (viz úryvek). Jinak se těšte na recenze takových pecek jako Call of Duty 2, Peter Jackson’s King Kong, The Movies, GUN, Civilization IV, Need for Speed: Most Wanted (6/10), Star Wars: Battlefront 2, Matrix: Path of Neo, Suffering 2, Harry Potter a Ohnivý pohár a mnoho dalších. Je jasné, že zatím rekordní počet „devítkových“ hodnocení nemohl padnout jinde, než zde.

A když už jsme u těch výjimečných událostí, nesmíme zapomenout ani na velmi neobvyklé téma, které pro vás kolegové z Vogelu v potu a slzách připravovali doslova desítky hodin. Na 10 stranách shrnuli historii nejvýznamnějších herních žánrů do podoby unikátních „rodokmenů“, které skutečně jinde nenajdete. I když současnému hernímu dění vládnou aktuálně vycházející komerční trháky, prostor dostaly i připravované tituly - v anketě o preview na přání jasně dominoval Unreal Tournament 2007 a vedle toho v časopisu najdete exkluzivní rozhovor s Johnem Harem o reinkarnaci Sensible Socceru nebo první dojmy Pavla Dobrovského z Desperados 2.

Ve zpětném zrcátku se pak můžete podívat na Doom 3 v rubrice Prodloužená a na nezapomenutelné Gobliiins v Jak to tenkrát bylo. Na DVD nabízí LEVEL 133 hned tři plné hry – českou taktickou strategii UFO: Aftermath (2003, 85%, s posledním patchem), sci-fi rubanici s RPG prvky Harbinger (2003, 70%) a nakonec i 3D akci Mobile Forces (2002, 70%).

zdroj: LEVEL

blixa

Nejnovější články