zavřít

Left Behind: Eternal Forces hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová real-time strategie na motivy románů s křesťanskou tématikou - Left Behind: Eternal Forces - je hotova.

Oznámili to dnes tiskovou zprávou sami její tvůrci z Left Behind Games Inc. s tím, že hru odeslali do lisovny, přičemž po Americe se prý začne prodávat od 7. listopadu. Spolu se zprávou vydali i trio nových screenshotů, které si můžete prohlédnout v naší galerii.


Left Behind: Eternal Forces se odehrává ve fiktivním světě během jeho posledních dnů. Ocitnete se v takovém apokalyptickém ztvárnění New Yorku, kde se spolu střetnou dva odvěcí rivalové - síly dobra a zla. V singleplayeru si zahrajete pouze za ty dobré -Tribulation Forces, zatímco v multiplayeru se budete moci přidat i na druhou stranu barikády, ke Global Community Peacekeepers. Více vám o této hře prozradí naše minulá zpráva.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.