Máte námět či připomínku? Napište nám
Lechtivý Playboy v zítřejší Game Page
zdroj: Archiv
Téma

Lechtivý Playboy v zítřejší Game Page

6. 5. 2005 19:19 | autor: Redakce Games.cz |

V zítřejší Game Page uvidíte stealth-akci Aurora Watching, akční RPG/simulaci robotů A.I.M a také - abychom neukazovali jen "zlé" hry, kde se zabíjí ;) - lechtivou budovatelskou strategii Playboy: The Mansion.

Všechny tři hry jsem hodnotila přísně, je to dle mého názoru v dnešním přetlaku titulů prostě potřeba. Kromě recenzí bude v GP ještě reportáž. Mladší hráče asi nezaujme, ale já osobně ji považuji za zajímavou. S lidmi ze studia Advertures jsem si povídala o internetových (flashových) reklamních hrách, o úzkém spojení marketingu, reklamy a přirozené lidské touhy hrát si. Člověk by nevěřil, co se v této branži už dnes točí peněz.
Zítřejší Game Page by také měla být úplně bez hraných scének, ale uvidíme, jak ve finále dopadne. Snad se vám budou líbit aspoň recenze a ukázky z her. Nejde sice o žádné megapecky, ale (abych předešla vaším dotazům) v dané době od českých(!) distributorů nic lepšího zkrátka nebylo a pokud ano, tak to uvidíte v jiném dílu. Takže v sobotu do 10:00, ČT1 a opovažte se přepínat na Leoše! :)

kate

Nejnovější články