zavřít

Lechtivý Playboy v zítřejší Game Page

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V zítřejší Game Page uvidíte stealth-akci Aurora Watching, akční RPG/simulaci robotů A.I.M a také - abychom neukazovali jen "zlé" hry, kde se zabíjí ;) - lechtivou budovatelskou strategii Playboy: The Mansion.

Všechny tři hry jsem hodnotila přísně, je to dle mého názoru v dnešním přetlaku titulů prostě potřeba. Kromě recenzí bude v GP ještě reportáž. Mladší hráče asi nezaujme, ale já osobně ji považuji za zajímavou. S lidmi ze studia Advertures jsem si povídala o internetových (flashových) reklamních hrách, o úzkém spojení marketingu, reklamy a přirozené lidské touhy hrát si. Člověk by nevěřil, co se v této branži už dnes točí peněz.
Zítřejší Game Page by také měla být úplně bez hraných scének, ale uvidíme, jak ve finále dopadne. Snad se vám budou líbit aspoň recenze a ukázky z her. Nejde sice o žádné megapecky, ale (abych předešla vaším dotazům) v dané době od českých(!) distributorů nic lepšího zkrátka nebylo a pokud ano, tak to uvidíte v jiném dílu. Takže v sobotu do 10:00, ČT1 a opovažte se přepínat na Leoše! :)

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.