Léčení virtuálních pacientů v online hře
zdroj: tisková zpráva

Léčení virtuálních pacientů v online hře

10. 1. 2002 1:47 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Legacy Interactive se vesměs zabývá především hrami, které simulují reálný život.

Z těch posledních jsou to třeba Pursuit of Justice, v němž musíte nasbírat množství důkazů o spáchaném trestném činu a pokusit se za pomoci práva dostat pachatele za mříže; Vet Emergency, kde si pro změnu zahrajete na veterináře a skutečně Vás neminou ani ty nejnechutnější zákroky na chudinkách bezbraných zvířátkách a mnohdy zpočátku neuniknete ani smrti některého z pacientů; Emergency Room Code Red, v níž si vyzkoušíte jaké to je být doktorem na ambulanci. Fakt je, že tyto hry se prodávají spíše v Americe a tak si zřejmě spíše vzpomenete, když uvedu alespoň jeden titul, který se týká úplně něčeho jiného a na hony vzdáleného od současného reálného života, a kterým je hra Moon Tycoon. O tu ale v tomto článku také nejde.

Legacy Interactive totiž uvedli do provozu novou stránku, ERsim.com, na které si můžete online navléknout lékařské gumové rukavice a pokusit se vyléčit některého chudáčka virtuálního pacienta. Setkáte se se skutečnými, naštěstí tedy pouze virtuálními chorobami a hrozbami (mmj. také s antraxem), které budete muset správně diagnostikovat a navrhnout vhodnou a účinnou léčbu. A kdo ví, možná se Vám podaří zachránit někomu i život...

Jde v podstatě o další produkt Legacy Interactive z řady tzv. real-life games, který je však online a navíc úplně zadarmo. Pro mnohé zvídavce může tato hra být cennou zkušeností. Nakonec jen podotýkám, že ERsim používá poslední Flashovou technologii.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články