zavřít

Léčení virtuálních pacientů v online hře

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Legacy Interactive se vesměs zabývá především hrami, které simulují reálný život.

Z těch posledních jsou to třeba Pursuit of Justice, v němž musíte nasbírat množství důkazů o spáchaném trestném činu a pokusit se za pomoci práva dostat pachatele za mříže; Vet Emergency, kde si pro změnu zahrajete na veterináře a skutečně Vás neminou ani ty nejnechutnější zákroky na chudinkách bezbraných zvířátkách a mnohdy zpočátku neuniknete ani smrti některého z pacientů; Emergency Room Code Red, v níž si vyzkoušíte jaké to je být doktorem na ambulanci. Fakt je, že tyto hry se prodávají spíše v Americe a tak si zřejmě spíše vzpomenete, když uvedu alespoň jeden titul, který se týká úplně něčeho jiného a na hony vzdáleného od současného reálného života, a kterým je hra Moon Tycoon. O tu ale v tomto článku také nejde.

Legacy Interactive totiž uvedli do provozu novou stránku, ERsim.com, na které si můžete online navléknout lékařské gumové rukavice a pokusit se vyléčit některého chudáčka virtuálního pacienta. Setkáte se se skutečnými, naštěstí tedy pouze virtuálními chorobami a hrozbami (mmj. také s antraxem), které budete muset správně diagnostikovat a navrhnout vhodnou a účinnou léčbu. A kdo ví, možná se Vám podaří zachránit někomu i život...

Jde v podstatě o další produkt Legacy Interactive z řady tzv. real-life games, který je však online a navíc úplně zadarmo. Pro mnohé zvídavce může tato hra být cennou zkušeností. Nakonec jen podotýkám, že ERsim používá poslední Flashovou technologii.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20 (SWITCH)

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  1799 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.