zavřít

Koncert herní hudby v rádiu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zaujala vás naše reportáž z veletrhu GC 2006 a chtěli byste si vychutnat více skladeb, než jsme pro vás v nelehkých podmínkách zaznamenali? Pro zjištění, jak si Pražský filharmonický orchestr poradil se známými herními motivy (např.

z Dreamfall, Gothic 2 nebo Final Fantasy VII), si tento pátek 22.9. ve 23:15 nalaďte rádiovou stanici ČRO3 Vltavu, která koncertu z Gewandhausu věnuje celých pětačtyřicet minut (!) v rámci pravidelného pořadu Hudební fórum. Vltavu chytnete v Praze na 105FM, ale lze ji poslouchat také živě přes internet.

zdroj: vlastní

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.