zavřít

Kdy vyjdou přídavky pro America Army?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na homepage hry America's Army: Operations, která v dnešních dnech působí asi největší poprask v řadách počítačových online hráčů, se objevily první oficiální informace s přesnými daty vydání dalších doplňků pro demo (resp.

Recon verzi) této skvěle vychytané hry - viz naše pondělní první dojmy. Nechystá se nic menšího než sniperská škola, kde ve dvou tréninkových misích budete moci projít školením s ostřelovačkami M24 a M82A1 Barrett. Pokud ho úspěšně ukončíte, umožní vám hra používat tyto zbraně i v síťových bitvách proti živým protihráčům. Kdo by nechtěl, že? Pouze upomínám, že sniperem nemůže být každý, ale je třeba pro vstup do sniperské školy nastřílet v základním tréninku, jenž je už teď k dispozici, pořádný výsledek a nestačí pouhých 23 ze čtyřiceti, což vás sice kvalifikuje mezi kropiče, ale ke snipování vás nikdo nepustí. Datum vydání tohoto prvního Sniper přídavku (z dlouhé řady dalších) je naplánováno na 25. července, takže si seřiďte kalendáře.

Druhým, neméně atraktivním addonem, je přídavek v podobě parašutistického tréninku v podobě dvou tréninkových map, kde jedna bude trénink seskoku z věže a druhá již naostro z letadla. Spolu s tím přibude ještě trénink za Rangera (což chápu jako nějakou mobilní jednotku), pro niž přibudou i dvě ostré multiplayerové mapy. Termín vydání toho druhého přídavného packu je předběžně ohlášen na 22. srpna. Kromě toho se pracuje na dalších utilitách, které rozšíří možnosti dema, zpřístupní vytváření a konfiguraci serverů (i na Linuxu), přidají do hry vlastní server-browser (pryč s GameSpy Arcade), odstraní bugy a opraví chování zbraní. Ty budou vycházet postupně a první oficiální patch můžeme čekat každým dnem.

Na závěr se při té příležitosti ještě hodí vzpomenout, že do sekce cheatů dnes přibyl jednoduchý návod, jak v Recon verzi America's Army obejít nutnost povinných tréninkových misí. Pokud tedy máte jako stovky jiných lidí problém s autorizací a označením tréninku za úspěšně dokončený, mrkněte se sem a poté byste již měli být schopni se napojit na různé internetové servery do bitvy proti živým protihráčům. Tímto podvůdkem se vám v nabídce hry zpřístupní i další mise, které ale demo nepodporuje, takže si je stejně nezahrajete. Berte proto tento cheat jako pomoc těm, komu se splnit mise z nějakého důvodu nepodařilo a nečekejte nějaká další herní rozšíření. Mimochodem - na HomeLanu dnes vyšel další rozhovor s producentem America's Army, kde se dozvíte mimojiné celkový počet downloadů demoverze, proč nevydali dedikovaný server dříve nebo proč vymysleli nutnost kvalifikace v tréninku před samotným vstupem do hry.

zdroj: homepage

mickey&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.