zavřít

Kdy vyjdou dema pro IGI2: Covert Strike

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jste-li příznivci špionážní 3D akční hry Project IGI od Innerloop Studios a nemůžete se již dočkat jejího pokračování, které nese podtitul Covert Strike, pak byste měli vědět, že od pátku 10.

ledna 2003 15.00 hod. místního času (2pm GMT) bude na oficiálních stránkách a dalších partnerských webech k dispozici jeho oficiální veřejný multiplayer beta test. Demo by mělo být prezentací toho, že i v multiplayer hře lze zažít leccos, co doposud bylo doménou především single-playeru. Zejména průzkumné a krycí prvky dělají z multiplayerového klání IGI2: Covert Strike něco neotřelého. Nicméně, kolegové z Gamespy již měli možnost otestovat multiplayer a v neděli zveřejnili své dojmy, které co se týče hratelnosti nevyznívají zrovna nejlépe, neboť prý měli problémy se zasekáváním a vůbec celkovou pomalostí. Nedokázali však rozpoznat, zda to byla chyba grafického engine nebo síťového kódu. Servery pro Timberland mapu, na kterých hráli, byly nastaveny pro 16 hráčů, avšak Innerloop slibují podporu ještě většího počtu. Drobný nedostatek spatřují mj. i v absenci řiditelných vozidel a tedy nuceném pěším pohybu po jinak rozsáhlé mapě. Na druhou stranu může aktivní pohyb hráče vyburcovat k mnohem mazanějším taktikám. Pochopitelně vzhledem k tomu, že šlo jde stále ještě o beta verzi hry, dá se doufat v nápravu, než se IGI2: Covert Strike v únoru v celé své kráse objeví. Mimochodem na Tiscali před pár dny vyšly první dojmy pocházející z hraní listopadové verze multiplayerové bety.

Ve čtvrtek 16. ledna taktéž od 15.00 hod. (2pm GMT) bude vypuštěno navíc ještě sigle-player demo, spolu s nímž se můžete těšit na úplně nové video s názvem "Scope". Obé by mělo demonstrovat úžasnou grafiku s detailními vnitřními lokacemi a masivním venkovním prostředím.

zdroj: homepageGameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.