Kdy vyjdou dema pro IGI2: Covert Strike
zdroj: tisková zpráva

Kdy vyjdou dema pro IGI2: Covert Strike

31. 12. 2002 11:23 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Jste-li příznivci špionážní 3D akční hry Project IGI od Innerloop Studios a nemůžete se již dočkat jejího pokračování, které nese podtitul Covert Strike, pak byste měli vědět, že od pátku 10.

IGI 2: Covert Strike zdroj: tisková zpráva ledna 2003 15.00 hod. místního času (2pm GMT) bude na oficiálních stránkách a dalších partnerských webech k dispozici jeho oficiální veřejný multiplayer beta test. Demo by mělo být prezentací toho, že i v multiplayer hře lze zažít leccos, co doposud bylo doménou především single-playeru. Zejména průzkumné a krycí prvky dělají z multiplayerového klání IGI2: Covert Strike něco neotřelého. Nicméně, kolegové z Gamespy již měli možnost otestovat multiplayer a v neděli zveřejnili své dojmy, které co se týče hratelnosti nevyznívají zrovna nejlépe, neboť prý měli problémy se zasekáváním a vůbec celkovou pomalostí. Nedokázali však rozpoznat, zda to byla chyba grafického engine nebo síťového kódu. Servery pro Timberland mapu, na kterých hráli, byly nastaveny pro 16 hráčů, avšak Innerloop slibují podporu ještě většího počtu. Drobný nedostatek spatřují mj. i v absenci řiditelných vozidel a tedy nuceném pěším pohybu po jinak rozsáhlé mapě. Na druhou stranu může aktivní pohyb hráče vyburcovat k mnohem mazanějším taktikám. Pochopitelně vzhledem k tomu, že šlo jde stále ještě o beta verzi hry, dá se doufat v nápravu, než se IGI2: Covert Strike v únoru v celé své kráse objeví. Mimochodem na Tiscali před pár dny vyšly první dojmy pocházející z hraní listopadové verze multiplayerové bety.

Ve čtvrtek 16. ledna taktéž od 15.00 hod. (2pm GMT) bude vypuštěno navíc ještě sigle-player demo, spolu s nímž se můžete těšit na úplně nové video s názvem "Scope". Obé by mělo demonstrovat úžasnou grafiku s detailními vnitřními lokacemi a masivním venkovním prostředím.

zdroj: homepageGameSpy

korgull

Nejnovější články