Kdy vyjde Iron Storm a BloodRayne?
zdroj: Archiv

Kdy vyjde Iron Storm a BloodRayne?

20. 9. 2002 0:21 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Spekulace o tom, kdy se objeví PCéčková verze akční hry Iron Storm zažehnala společnost Wanadoo oznámením konkrétního data vydání tohoto titulu.

Iron Storm zdroj: Archiv Pokud tedy i vy patříte mezi nedočkavce, zapište si, že Iron Storm bude vypuštěna 23. října 2002. Už tedy za měsíc se s touto hrou vydáte za dobrodružstvím do alternativního světa kombinujícího prvky první i druhé světové války a navíc ještě války ve Vietnamu. Děj hry se točí okolo konfliktu mezi Zápaďáky a Rusko-Mongolskými silami, které se spolu nemohou dohodnout již nějakých 50 let. V single-playeru se budete snažit probít šesti různými lokacemi v alternativním Německu. Iron Storm je připravována ještě ve verzích pro Xbox a PS2 (data vydání těchto verzí zatím nebyla zveřejněna) a bude obsahovat také multiplayer s podporou až 16ti hráčů.

zdroj: Archiv Na druhé straně Terminal Reality a Majesco nepotěší asi nikoho, kdo si brousil zoubky na jejich nadcházející akční hororový titul BloodRayne, který se měl původně objevit přesně o letošním Halloweenu. Mám tedy namysli verzi pro PC, protože jak zjistili kolegové z HomeLANu od mluvčí Majesca, chtějí se nyní tvůrci plně soustředit na vývoj konzolových verzí této hry, které do onoho strašidelného termínu chtějí skutečně stihnout. S drsně krásnou polo-vampýří hrdinkou, agentkou BloodRayne se tak na PC nestkáte dřív, než během prvních třech měsíců roku příštího. Majitelé Xboxů, PS2 a GameCube mají v tomto případě opět nad ubohými PCéčkáři navrch. Těm asi nezbyde zatím nic jiného, než si vydlabat nějakou tu dýni.

zdroj: GameSpyHomeLAN

korgull

Nejnovější články