zavřít

Kdy vyjde česká verze RPG Mistmare?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Arxel Tribe a Sinister Systems dokončili před pár dny vývoj svého nejnovějšího projektu - akční RPG adventury s názvem Mistmare.

Nyní je hra tedy gold a případní fanouškové se mohou těšit na její příchod do obchodů (v Anglii 18.dubna, v USA o měsíc později). Pokud to ještě nevíte, Mistmare má vyjít rovněž u nás, a to s kompletně přeloženými texty a manuálem. Je to zásluha ostravské společnosti Top Distributor, která nám dnes také vzkázala, že byste se tohoto titulu měli dočkat již na konci dubna nebo začátkem května, neboť překlad je už hotov a nyní se dokončují korektury.

Mistmare je poháněna technologií Lithtech Jupiter. I když se bude psát rok 1996, svět, který se vám v této hře představí, nebude zdaleka podobný tomu, který sami dobře znáte. Jakoby zamrzl někde v období středověku. Příčinou je záhadná mlha, zahalující většinu Evropy. Hráč bude v roli mnicha Isadora vyslán na dlouhou a náročnou pouť, která by měla vyvrcholit nalezením jistého muže obviněného církví za jakousi vraždu a považovaného za antikrista. Nohy vás zavedou do mnoha různých měst, včetně Říma, Avignonu, Paříže a dalších. Cestou vás přitom budou sužovat realistické efekty počasí. Seznámíte se zhruba s 80 interaktivními postavami a asi z 35 druhy různých monster vyznačujících se rozličnými vlastnostmi, vzhledem, umělou inteligencí, a způsobem boje. Některá z nich se rovněž mohou stát vašimi nohsledy.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.