Kdo vydá Dredd vs. Death ?
zdroj: tisková zpráva

Kdo vydá Dredd vs. Death ?

16. 7. 2002 0:05 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

NDA Production - součást kolosu Vivendi Universal, který se nyní mimochodem potýká s velkými finančními problémy - uzavřel vydavatelskou smlouvu se společností Rebellion na jejich připravovanou střílečku z vlastního pohledu s názvem Judge Dredd vs.

Judge Dredd: Dredd Vs. Death zdroj: tisková zpráva Judge Death. Ta je založena na jednom velmi známém komiksovém sci-fi časopisu, který vychází už od roku 1977 pravidelně každý týden a jeho hlavní hrdina (Judge Dredd) byl v Británii dokonce zvolen nejlepší komiksovou postavičkou a strčil tak do kapsy všechny ty Batmany, Spidermany a další ubožáky.

V podstatě půjde o první takovou střílečku v níž bude hráč vidět svět očima oblíbeného soudce Dredda, se kterým se vydáte na množství různých misí. Hlavním dějištěm všech událostí se stane metropole pojmenovaná Mega-City One. Úhlavním nepřítelem bude absolutní zlo v podobě soudce Deatha. I když bude příběh zcela nový a unikátní, neznamená to, že by neměl mít nic společného s původním komiksem. Samozřejmě, že se zde objeví i spousta dalších postav a také známá místa, které časopis obsahuje. Ústředním bodem hry jako takové bude vlastně historie a charakter samotného soudce Dredda.

Judge Dredd vs. Judge Death je postaven na novém "Asura" enginu a bude nabízet i mnohé multiplayerové volby, vč. splitscreenu a nebo online hry. Díky nové technologii, na které tvůrci svůj nový titul postavili, prý bude dostatečně vystižena ta pravá atmosféra. Vydání hry je stále plánováno na rok 2003.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články