zavřít

Kde vězí Unfinished Business?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O dokončení datadisku Unfinished Business pro Jagged Alliance 2 jsme Vás informovali už v únoru, ale hra stále nevyšla a tak naši kolegové z Wol.com kontaktovali Iana Curryho ze Sir-Techu s dotazem, jaký je status.

Situace se za poslední týdny bohužel nezměnila a Unfinished Business se nedostal na pulty obchodů, protože se nenašel vydavatel. Je s podivem, že TalonSoft nemá o datadisk zájem, neboť původní Jagged Alliance 2 bylo jejich druhou vůbec nejprodávanější hrou. Sir-Tech Canada nechce hru publikovat sám a stále doufá, že se jim podaří najít distributora jak pro JA2 datadisk tak i jejich další hru, Wizardry 8.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.