zavřít

Jiné platby

- Téma autor: Redakce Games.cz

Platba přes Paypal je jednoduchá a rychlá, nicméně chápeme, že ne každému musí vyhovovat. Games.cz bez reklam si tedy můžete předplatit i prostřednictvím klasického bankovního převodu. Ať už ale na účet uvedený níže začnete posílat pravidelnou platbu, nebo pošlete jednorázovou částku, nezapomeňte nám poslat na redakce@games.cz svůj nick na Games.cz, abychom vám mohli reklamy vypnout.

Příspěvek můžete poslat buď jednorázově...

...nebo formou pravidelné měsíční částky.

Nebo bankovním převodem na číslo účtu:

670100-2202295467 / 6210

Děkujeme!

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.