zavřít

Jaké hry pro Xbox na výstavě E3?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ať se vám to zamlouvá nebo ne, příchod Xboxu změní podstatným způsobem celý herní průmysl.

Už dnes, půl roku před vypuštěním této nové konzole od Microsoftu, je známa celá řada kvalitních vývojářských týmů (např. tvůrci Black & White z LionHead Studios), kteří své budoucí tituly budou připravovat výhradně pro Xbox. Ani marketing Microsoftu nelení a podařilo se mu už nyní zajistit velké množství atraktivních titulů, které přijdou na trh koncem letošního roku se zahájením prodeje Xboxu v USA (u nás by to mělo být začátkem roku 2002) a současně s tím donutí nejednoho skalního příznivce PCčka pořídit si svou první konzoli (očekávana cena je 300 dolarů). A že se bude jednat o tituly nadmíru zajímavé, potvrzuje následující seznam většiny dosud odhalených her, které by společně se spoustou dalších měly být blíže představeny na květnové výstavě E3 v Los Angeles:

WWF Raw is War, Project Gotham, Azurik: Rise of Perathia, Ghost Recon, 4x4 Evolution 2, UFC: Throwdown, Tony Hawk 2X, Tony Hawk Pro Skater 3, Metal Gear Solid X, SSX, Unreal Championship, Silent Hill X, Halo, Bounty Hunter, Malice, Blood Wake, Battlefield: 1942, Test Drive, Shrek, Mad Dash Racing, Simpsons Racing, Loons Fight for Fame, Tyco R/C, Kengo, Project Dragonfly, Tetris World, Obi-Wan, Nightcaster, Medal of Honor: Allied Assault, Oddworld: Munch's Oddysee, New Legends, Test Drive Off-Road, Amped: Freestyle Snowboarding, Fuzion Frenzy, Rayman M, Batman, Dave Mirra Pro BMX 2, Bounty Hunter, Nascar 2002, Outlaw Golf, Downforce, Lotus Challenge, Circus Maximus, NFL Fever 2002, Madden 2002, Dead or Alive 3, Kakuto-X


Nemá smysl se o všech blíže rozepisovat, to by vydalo na samostatný článek, navíc o některých výše uvedených hrách toho ani není moc uveřejněno. Spekuluje se i o spoustě dalších přitažlivých titulech, z nichž za zmínku stojí například Mafia od Illusion Softworks, Mortal Kombat 5 od Midway nebo quakovina Enclave. Nejen proto jsme se rozhodli založit novou sekci screenshotů z her pro Xbox, kam budeme ode dneška každý den doplňovat nové přírůstky a za pár týdnů by z ní mohla vzniknout rozsáhlá databáze podobná té, kterou máme už nyní ze většiny vydaných a připravovaných PC her zde.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.