zavřít

Jaké hry pro nové konzole od Nintenda?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco některé české herní servery ignorují nejdůležitější událost roku a dělají, jako by se v Los Angeles vůbec nic nedělo (zdravím Potvoru :), redaktoři jiných herních portálů, jako například ten náš, BonusWeb nebo GamePort, kvůli ní ochuzují svůj sociální život (pokud tedy ještě po tomto týdnu nějaký mají ;) a sedí u počítače skoro nonstop, aby mohli přinášet kvalitní zpravodajství po celý den.

A právě na GamePortu (součásti Světa Namodro) se dnes objevilo pár článků, které stojí za pozornost. Tím prvním je stručný přehled všech chystaných her pro dvě nové konzole od Nintenda, které se sice na E3 drží v závěsu Playstation 2 a Xboxu, ale určitě ještě neřeklo své finální slovo.

GameBoy Advance bude nástupcem u nás vcelku populárního GBC a tak pro něj logicky nemůžeme očekávat propracované pecky typu Black & White, nýbrž spíš plošinovky určené hlavně pro mladší publikum (i když samozřejmě existují výjimky, viz například šéf českého AMD :) Některé připravované tituly pro GameCube nevypadají tak zle, ale opravdová bomba, jako například některá vlajková hra Xboxu, mezi nimi prostě chybí. Druhým článkem na GamePortu, na který bych rád upozornil, je Aliens vs Predator 2 preview, které evidentně psal autor holdující sérii filmových Vetřelců:

Hra se bude odehrávat ve dvou rozdílných prostředích. První bude podobné původní hře a jednotlivé úrovně se budou odehrávat uvnitř rozlehlých temných chodeb, za doprovodu blikávajících a praskajících světel a zvuku větráků (oblíbeným smrtelným stanovištěm vetřelců). Hráč se dokonce ocitne ve vodě. Design tohoto prostředí by měl odpovídat Aurize ve Vzkříšení Vetřelců. Druhé prostředí bude na povrchu planety, která bude vypadat jako planeta LV-426. Povrch tedy budou tvořit kamenné masivy a roztodivné útvary, i když jich bude méně než ve filmu. Budou zde také Eisenbergovy výzkumné laboratoře, zamořené hordami vetřelců. A jak jinak, na sopečných plošinách se budou schovávat předátoři... [více]

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.