zavřít

Jak si vede Gran Turismo 3?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na internetu se objevují další a další recenze závodní hry Gran Turismo 3, po které touží mnozí majitelé konzole Playstation 2 a kvůli které si leckdo tuto konzoli pořídí.

Z posledních dvou recenzí na PS2Faction a Sports Gaming Network však i přes vysoké hodnocení (9/10 a 89%) vyplývá určité zklamání recenzentů. Nejčastější výtka směřuje ke slabé umělé inteligenci protivníků, ale ani kolize prý nepůsobí příliš věrně. Na druhou stranu je do nebes vynášena grafika i samotný systém závodů. V závěrečném hodnocení je pak uveden názor, že ve většině věcí udělal třetí díl populární závodní série krok kupředu, v některých ale spíše dozadu. Přesto jde prý o skvělou závodní hru.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.