Jak si vede Broken Sword 3 ve světě?
zdroj: tisková zpráva

Jak si vede Broken Sword 3 ve světě?

14. 11. 2003 21:21 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Detektivní adventura Broken Sword 3: The Sleeping Dragon je už pár dní venku a ve světě se začaly objevovat její první recenze.

Broken Sword: The Sleeping Dragon zdroj: tisková zpráva Protože jde o hru, na kterou určite čeká nejeden z vás, podíváme se ve stručnosti, jak si nový díl slavné série vede. Na GamesRadaru (webová podoba PC Gameru) obstál Broken Sword 3 s vynikajícími 87% a autor recenze jej dokonce neváhal označit za znovuvzkříšení žánru. Skvělý a především skvěle podaný gradující příběh, pohodlné ovládání, nádherné grafické zpracování, tentokrát ve 3D - zhruba tak shrnují dominantní kvality hry. Škoda, že hádanky nejsou trochu težší a tím pádem i větší radost z jejich pokoření.

Na Etoychest neváhali obdarovat Broken Sword 3 rovnou 5ti hvězdičkami z 5ti. Důvody se dají shrnout podobně jako u výše zmiňovaných kolegů. A nakonec tu máme hodnocení na specializované sajtě JustAdventure. Tam dostal nový Broken Sword známku jako ve škole, což pochopitelně není nic jiného než jednička, dokonce se dá říct že jednička s hvězdičkou (A+). Každá strana má ale dvě mince a tak se i tomuto titulu prý dá pár věcí vytknout. Předně to jsou puzzle, jejichž počet je sice rozhodně dostačující, nicméně svojí podstatou se prý různé hádanky dost často opakují. Poslední malá výtka JustAdventure směřuje k pevně daným pohledům kamery, které jsou sice vyhovující, ale občas by se člověk rád na věci podíval i z jiného úhlu.

Celkově si však Broken Sword 3 vede ve světe mimořádně dobře, a tak nás může jen mrzet, že kompletně česká verze hry se u nás asi neobjeví dříve než začátkem příštího roku. Více informací si můžete přečíst tady, případně počkat na naši chystanou recenzi nebo se podívat na nový oficiální trailer (6 MB, DivX) v jedné minutě vysokého rozlišení.

kate

Nejnovější články