zavřít

Jak je to s Torn?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po internetu se šíří zatím nepotvrzené zprávy, že v Black Isle zcela zastavili práce na jednom z nejočekávanějších RPG - Torn.

Autoři takových skvělých pecek jako Icewind Dale nebo Planescape Tornment prý byli z vývoje Torn odvoláni a přeřazeni na vývoj jiných her. Z toho logicky vyplývá, že Torn byl uložen k ledu. Nabízí se otázka, jaký je pravý důvod. Ta zatím zůstává nezodpovězena, protože jak Black Isle, tak Interplay zatím žádné oficiální stanovisko neuvedli a celá záležitost je tak zatím pouze ve formě spekulací.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.