zavřít

Illusion Softworks stále hledají nové testery

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Šéf Illusion Softworks Petr Vochozka nám poslal tiskovou zprávu o tom, že hledají nové testery pro jejich nadcházející tituly, mezi kterými může být například Hidden & Dangerous 2, Mafia pro konzole, taktická akce pod pracovním názvem Chameleon a další, dosud oficiálně neoznámené hry.

Zde je její kompletní znění:

    Illusion Softworks, nejvýznamnější český vývojář počítačových her, v současné době expanduje a hledá nové pracovníky na pozici tester do své brněnské pobočky. Náplní této práce je ve spolupráci s vývojovým týmem optimalizovat hru do konečné podoby, tzn. hledat chyby, připomínkovat hratelnost, grafiku, skript atd.

    V IS se bere pozice testera jako startovací, mnoho designerů, skriptérů, grafiků a producentů na této pozici začínalo, proto firma od žadatelů o práci vyžaduje zájem o některou z těchto oblastí. Je nutná základní znalost angličtiny, schopnost a ochota se učit novým věcem. Dále je požadována od všech zaměstnanců spolehlivost, flexibilita a iniciativa.

    Firma na oplátku nabízí zajímavou práci na projektech světové úrovně, výborné podmínky a možnost podílet se na vývoji špičkových her. V klimatizovaných prostorách firmy se nachází rovněž posilovna, kterou mohou zaměstnanci využívat. IS také pořádá pravidelné kurzy angličtiny a další firemní akce a školení.

    Všichni žadatelé o zaměstnání v Illusion Softworks jsou individuálně hodnoceni podle zkušeností a praxe. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na tuto emailovou adresu lukas.berka@is.cz, informace případně na telefonu 532 199 977. Žádosti přijímáme do 25.6.2003 a samotné výběrové řízení proběhne do týdne od tohoto data... [více]
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.