zavřít

Il-2 Sturmovik je hotov!

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sen snad všech fandů leteckých simulátorů se právě začíná naplňovat, neboť Ubisoft oficiálně potvrdil, že toužebně očekávaný simulátor Il-2 Sturmovik z dílny Olega Maddoxe je hotov a začne se prodávat již 20.

listopadu. Pokud se chystáte psát ježíškovi o dárek k Vánocům, není snad lepší volba než právě tato hra. Svým způsobem převratný simulátor z 2. světové války, kde se nádherně podařilo spojit realitu s hratelností, nám umožní létání ve 30 letadlech na východní frontě a až 32 lidí se bude moci utkávat najednou po síti. Víc už ale opravdu nemá cenu dodávat, ostatně zkuste si sami skvělé demo nebo si z něj přečtěte první dojmy. Pokud vám ani to nebude stačit, prohlédněte si záplavu screenshotů a videí ze hry (jejich seznam zde) a pak jděte napsat ježíškovi:)

Kromě Sturmovika je dokončeno i RPG Gorasul: The Legacy of the Dragon (videa) od JoWoodu, ve kterém se sžijete s hlavním hrdinou, kterým je tentokrát vzkříšený Roszondas. Hra bude zasazena do temného a tajemného světa plného intrik a samozřejmě i bojů. Poslední dokončenou hrou je pak pak tankový simulátor Panzer Elite Special Edition, který obsahuje oproti původní verzi (její recenze a obrázky) editor map, scénářů a objektů, dále 100 nových jednotek a kampaň v Británi a Rusku v zimě.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.