zavřít

IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A ještě jedna zpráva pocházející z bývalého Sovětského svazu.

Oleg Maddox a jeho tým se dnes dle očekávání pochlubil oficiální tiskovou zprávou, že dokončil letecký simulátor IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles z druhé světové války, který by měl vyjít v USA začátkem března a o něco později v Evropě. Přestože mělo jít původně o datadisk, nakonec se UbiSoft rozhodl, že z Forgotten Battles na dvou stříbrných plackách vznikne plnohodnotné pokračování nejlepší hry roku 2001 v tomto žánru (recenze IL-2 Sturmovik, 93%). Tomu pochopitelně odpovídá i standardní výše ceny (40 dolarů), ale domnívám se, že to tvůrcům hry můžeme odpustit, neboť až dosud zásobovali herní komunitu spoustou zdarma stažitelných vylepšení - viz patche 1.1 a 1.2.

A co všechno IL-2 Forgotten Battles přinese? Vedle 20 singleplayerových a 10 multiplayerových misí, 5 nových map (Finsko a Maďarsko), 30 létatelných strojů a 23 letadel ovládaných počítačem to bude také generátor dynamických kampaní, který bude fungovat i na mapách z původního Sturmovik. Podrobné informace o obsahu hry včetně systémových požadavků naleznete na oficiálním webu a od nás si můžete stáhnout za cenu jen dvouapůlmegového downloadu nový trailer (DivX).

zdroj: Homelan

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.