zavřít

<i>Artworky z BioShock 2?</i>

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kalifornský ilustrátor a designér na svém blogu uveřejnil půltucet črt. Jsou vážně z pokračování loňského hitu?

V neděli odpoledne se objevily údajné artworky z pokračování jedné z nejúspěšnějších FPS loňského roku BioShock (9/10, recenze). Na stránce ilustrátora a designéra Bena Maura se jich objevil půltucet, avšak po vizuální stránce hru vůbec nepřipomínaly - byly zasazeny do jiného prostředí a na pevninu, nikoliv pod vodou. To by vysvětlovaly lednové zvěsti o tom, že spekulovaný BioShock 2 má být časově zasazen do doby před první díl, nejspíš ještě před pád Rapture, zněla argumentace nadšených novinářů.Jenže ještě tentýž večer se do diskuse zapojil sám autor, kalifornský artworkář v současnosti studující na Art Center College of Design, a celou věc vysvětlil:
    Udělal jsem tyhle obrázky pro školní seminář, kde jsme coby zadání dostali představit si pokračování nějakého filmu nebo videohry. Takže jsem si vybral tu mojí oblíbenou z loňského roku.
Inu, na opravdové informace či obrázky k BioShocku 2 si nakonec budeme ještě muset počkat. Je však veřejným tajemstvím, že dvojka vzniká v novém studiu 2K Marin, kam údajně přešli někteří vývojáři jedničky (z 2K Boston). V nabídce zaměstnání pro architekta levelů mluvilo o secesní utopické metropoli na hladině oceánu...
zdroj: Art of Ben Mauro, emaily

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.