zavřít

Hry ze série Polda za SMSku

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stažitelné verze byly upraveny pro správné fungování pod Windows XP a Vista.

Po vzoru mobilních her, vyzvánění či přístupu na hanbaté stránky se nyní i plnohodnotné PC hry dají pořídit tou nejjednodušší cestou, jakou představuje poslání jediné SMS zprávy z vašeho telefonu. Domácí vývojářská společnost Zima Software takto začala nabízet plné verze svých humorných adventur Polda 3 a Polda 2. Ta novější z roku 2000 stojí 40 Kč a ta starší z roku 1999 jen 30 Kč, z nichž výrobce dostane doslova pár korun, protože většinu si tradičně ponechá provozovatel prémiové SMS služby a operátor.

O Poldu 2 či Poldu 3 lze požádat odsud, kam pak i zadáte obdržený kód pro získání vašeho unikátního linku pro download, který platí 48 hodin. Hlavní novinkou těchto stažitelných verzí je úprava hry pro správné fungování pod operačním systémem Windows XP, protože její původní kód už nefunguje vůbec nebo špatně.

Jak na náš dotaz upřesnil Radek Smíšek ze Zima Software, obě hry běží i na Windows Vista, což nikde oficiálně neuvádí, neboť nemohou na 100% zaručit chod na některých specifických HW konfiguracích. Novější díly série, tzn. Polda 4 a Polda 5, tímto způsobem v nejbližší době neplánují poskytnout.

zdroj: ZimaSoftware

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.