Hry od Codemasters a LucasArts na letošní E3
zdroj: Archiv

Hry od Codemasters a LucasArts na letošní E3

16. 4. 2003 20:20 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Kromě dnes potvrzené Operation Flashpoint 2 čeká na návštěvníky herní výstavy E3 v losangeleském Convention Centre u expozice Codemasters i celá řada dalších novinek.

Mezi prezentovanými tituly se objeví například nedávno ohlášený Pop Idol (=American Idol), hra na hudební hvězdu pro PC a Playstation2 nebo RTS z 2. světové od tvůrců IL-2 Sturmovik Battlefield Command. Očekávat můžeme i další přírůstky do sérií Colin McRae Rally, LMA Manager nebo Club Footbal. Na výstavě bude také předváděna xboxová verze Flashpointu a MMORPG Dragon Empires.

Norský Funcom, který nedávno oslavil 10 let od svého založení, bude zase podle nejnovějších zpráv ukazovat adventuru Longest Journey 2 a také dosud nepojmenovanou on-line hru. Její prezentace má být ovšem určena pouze pro zvané. Jak pojmou letošní Expo LucasArts se můžete dozvědět z jejich speciální stránky. Mezi jmény her se blyští třeba Star Wars Galaxies: An Empire Divided (nová část pro chystané MMORPG), pokračování sci-fi FPS Jedi Knight: Jedi Academy nebo RPGčko pouze pro konzole Gladius (homepage). Pro milovníky MMORPG připravují kolegové z Cyan Worlds onlinovku Uru: Online Ages Beyond MYST, dříve známější jako Myst Online.

zdroj: HomeLan, TTG

kate

Nejnovější články