zavřít

Hry Eidosu 2003, Tomb Raider zpoždění

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Narozdíl od nedávno zkrachovalé Interplay si vydavatelská společnost Eidos vede více než dobře.

Jen jejích dvou posledních hitů Hitmana 2 a TimeSplitters 2 se celkově prodalo asi 2,9 milionu kusů a podle posledních informací byla vánoční sezóna pro Eidos pravým požehnáním. Ve Velké Británii obsadily zmiňované hry jedny z nejvyšších pozic v prodejních žebříčcích PC i konzolí. Oficiální finanční výsledky za druhé pololetí roku 2002 zveřejní společnost 6. března, již nyní je ale zřejmé, že se bude čím chlubit.

Nás však budou spíše zajímat vydavatelské plány Eidosu. Začneme bohužel hned nevesele, alespoň pro příznivce Lary Croft. Tomb Raider: Angel of Darkness se opět opozdí. Nové dobrodružství vnadné hrdinky si nejspíše užijeme nejdříve v dubnu oproti plánovanému únoru/březnu. Hra bude také marketingově těžit z nového filmu Tomb Raider: The Cradle of Life, který se objeví někdy v létě. Dalším očekávaným titulem může být i 3D RTS Praetorians. Tato hra od tvůrců Commandos zasazená do období Římské říše má vyjít dle plánu, tedy někdy koncem února. Více si o ní můžete přečíst třeba v těchto prvních dojmech. Ačkoliv většině českých hráčů není série Championship Manager příliš známá, za kanálem La Manche její prodejnost obvykle láme všechny rekordy a totéž se očekává i od jejího čtvrtého pokračování (více), které si premiéru odbude koncem března.

zdroj: Yahoo

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.