zavřít

Hra Tomb Raider Legend je hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Patříte-li mezi věrné fanoušky božské Lary Croft, neměla by vám uniknout informace o oficiálně ohlášeném dokončení jejích nejnovějších dobrodružství ve hře s názvem Tomb Raider Legend společnosti Eidos Interactive.

Jedná se o všechny verze, tedy tu pro PC, X360, Xbox a PS2. Že je tento titul hotov, jsme mimochodem naznačili už v naší minulé zprávě v neděli, když jsme vám přinesli pár nových screenshotů. I dnes vám jich několik můžeme nabídnout. Konkrétně šest. Teď už vlastně nezbývá než čekat na dávno přislíbené hratelné demo.


V USA bude Tomb Raider Legend k dostání od 11. dubna. U nás hru očekáváme pod hlavičkou Cenegy o něco málo později, ale ne o moc, protože se nepředpokládá zdržovačka s překládáním, přiložen bude pouze český manuál. Zájemci si mohou Laru předobjednat na TISCALI Gameshopu. Pokud by se vám ale čekání na pošťáka zdálo příliš dlouhé, můžete zkusit zabít nudu poslechem ukázek ze soundtracku. Případně tu pro vás máme ještě odkaz na dojmy z PS2 verze od kolegů z českého Gamepro - to kdyby vám nestačily informace z našeho preview.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.