zavřít

Hra Nexagon: Deathmatch je hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Screenshoty z taktické akce Nexagon: Deathmatch, které vám dnes přinášíme, jsou nejspíš již posledními ukázkami, neboť byl tento titul prohlášen za hotový a v dohledné době, tzn.

v létě, se objeví na pultech obchodů. Tento unikátní projekt vnikl přímo ve vývojářských dílnách společnosti Startegy First, která jej bude rovněž vydávat.


nové obrázkykompletní galerie

Hra vás přenese vás do reality 44. století. Bude to svět a doba, v nichž násilí a kriminalita už nemá své místo. Civilizace se za ta léta přeci jen trochu změnila a dospěla k většímu stupni uvědomění. Ve snaze podnítit umdlévající a znuděné lidské pokolení a pobavit miliardy diváků, je zahájen nový televizní program - Nexagon: Deathmatch - uvádějící naprosto nevídané boje skupiny odsouzenců v pozicích gladiátorů o jejich svobodu. Arény, ve kterých zápasy probíhají, jsou zcela zničitelné. Hra je plně 3D a nabídne vám 4 různé typy bojovníků (industrial, alien, cyborg a fantasy). Abyste vytvořili nejlepší skupinu gladiátorů, budete muset v průběhu hry zraněné bojovníky prodat a nakoupit místo nich nové. K dispozici budete mít editor, který vám umožní nastražit různé zákeřné pasti.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.