zavřít

Herní workshop v Roxy již podruhé

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příští víkend ve dnech 21.

až 22. ledna se v pražském klubu Roxy opět uskuteční herní workshop (přednášky, projekce, diskuse) s názvem Inside of the Game - počítačové hry včera, dnes a zítra, který připravuje brněnské vývojářské studio Altar Interactive společně se zástupci FAMU (katedra animace).

Dvoudenní workshop je určen především zájemcům o moderní způsoby vyprávění, nejen z řad amatérských tvůrců počítačových her, ale i studentů filmových škol a animátorů na volné noze. Účelem akce je otevřená diskuze a výměna názorů scénáristů, grafiků, animátorů a dalších tvůrců, kteří vizualizují svoje představy pomocí kamery, herní konzole nebo internetu. Debata se ale nebude točit jen kolem animačních technik, funkce střihu, virtuální kamery apod., ale třeba i okolo japonských komiksů a jakékoliv další inspirace, která tvůrce motivuje v jejich práci.

Více informací včetně detailů o čase konání se můžete dozvědět ze stránek Roxy. Přímo na místě si bude možno také vyzkoušet poslední hity na herních konzolích třetí generace.

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.