zavřít

Halo pro Xbox hotovo

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestliže se na jaře příštího roku rozhodnete utratit nemalý peníz (přesně 300 dolarů) za první konzoli od Microsoftu, jednou z prvních her, kterou si asi k Xboxu slavnostně koupíte, bude akční střílečka Halo od Bungie.

Ta byla dnes po dlouhých letech vývoje prohlášena za dokončenou a nemělo by tedy činit žádné potíže vylisovat statisíce kopií, aby se tato hra dostala do distribuce současně s Xboxem v půlce listopadu.

Jedním z mála šťastlivců, kterým se finální verze Halo dostala předčasně do pařátů a který v této době určitě nelituje svého povolání, je redaktor Apache ze sajty VoodooExtreme. Ten pohotově sepsal nadšené první dojmy z hraní, kde se nebál vyslovit, že se podle něj jedná o nejlepší FPS všech dob. Uvidíme, každopádně o pravdivosti tohoto odvážného tvrzení se přesvědčí pouze majitelé Xboxu, neboť PC verze Halo dosud nebyla oficiální cestou potvrzena a pokud někdy vyjde, bude to nejspíš nějaká o vlastnosti ochuzená verze :(

V souvislosti s touto vlajkovou hrou Xboxu stojí za zmínku ještě dnešní článek na GamePortu, kde šéfredaktor Levelu Jan Herodes shrnuje své dojmy z testování Halo: Combat Evolved na nedávné party X01 ve Francii:

Oproti nevalnému dojmu, jaký na mě zanechala tato hra na Gamestocku, byla verze předváděná na X01 opravdu dobrá. Faktem je, že Halo je na první pohled obyčejnou 3D akcí, ale kromě pěkné grafiky se autoři snažili přinést i nové nápady. Velmi slušná je umělá inteligence vašich spolubojovníků, kteří chodí za vámi a řídíte je jen velmi jednoduchými povely. Rozumně se chovají i nepřátelé, kteří používají štíty, schovávají se za stromy, atd... [více]
zdroj: VoodooExtreme

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.