zavřít

Halo pro PC asi přece jen bude

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, že koncem října byla dokončena akční střílečka Halo pro Xbox, jsme vás již informovali.

Jde o pilotní hru pro tuto novou konzoli, která se začne v USA prodávat co nevidět. Tohle jsou všechno známá fakta, ale největší neznámou je stále otázka, zda se Halo objeví i na PC. Matt Soell z Bungie se nejnověji nechal slyšet, že stále plánují verzi hry pro PC i Mac. Otázkou prý ale je (když to jeho přirovnání zkrátím), z jaké strany na to jít.


další nové obrázky

Podle všeho to tedy vypadá, že Halo pro PC bude, ale s konverzí se nějak nespěchá a dočkáme se jí třeba až za rok. Na druhou stranu Xbox se u nás také objeví až příští září ... Vezměme tedy zavděk alespoň novými obrázky.
zdroj: VoodooExtreme

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.