Half-Life 2 a Thief III na obzoru?
zdroj: tisková zpráva

Half-Life 2 a Thief III na obzoru?

27. 4. 2002 17:05 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Každoročně největší událost pro herní průmysl Electronic Entertainment Expo (E3) se blíží mílovými kroky a současně s tím začínají prosakovat neoficiální střípky o tom, jaké že očekávané pecky tam budou s velkou slávou a galancí oznámeny veřejnosti.

news zdroj: tisková zpráva K těm věrohodnějších zprávám o hrách, které by teoreticky mohly být na E3 odhaleny, patří Half-Life 2 od Valve Software, mnoha lidmi vytoužené pokračování jedné z nejlepších first-person akcí všech dob.

Proč o tom zde píšu? Online-shop CompuSmart totiž na svých stránkách nabízí možnost předobjednávky Half-Life 2 za 79 kanadských dolarů (1700 Kč) a také tam je uvedeno vydání za 255 dnů, tedy 7.ledna 2003. O tom by se dalo úspěšně pochybovat, neboť většina online-shopů pouze odhaduje datum vydání her ze své nabídky, aby jejich zákazníci měli alespoň orientační přehled, kdy se objednané hry dočkají. Na druhou stranu, elektronické obchody si nevycucávají názvy her z prstu, ale dostávají je přímo od každého vydavatele, kterým je v tomto případě společnost Vivendi Universal. Ve výsledku tedy z toho všeho vyplynulo, že se chystá Half-Life 2, ale o termínu vydání se dá až do oficiálního potvrzení pouze spekulovat, stejně jako o osudu týmové akce Team Fortress 2, kterou pro změnu má s podobným datem ve svém katalogu GameStop.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Do škatulky podobných zvěstí se dá zařadit i teaser-site navnaďující na Thief III, kterou na svém webu vytvořil Ion Storm. Že třetí díl této simulace středověkého zloděje vzniká, se ví už dlouho, viz naše loňská zpráva, kde hlavní designér této hry obhajoval, proč vyjde asi nejprve pro Xbox. Jestli tomu tak skutečně bude a zdali Thief III půjde ve stopách Deus Ex 2 vyvíjeného přednostně pro konzole (PS2, Xbox?), je zatím ve hvězdách, ale koncem května po skončení veletrhu E3 budeme určitě chytřejší.
zdroj: GameSpyDaily

jd

Nejnovější články