zavřít

Gunman Chronicles dokončen

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není den, abychom vás neinformovali o tom, že je nějaká hra hotova.

zdroj: Archiv

Dnes Gamespy zveřejnil informaci o tom, že dokončena byla i hra Gunman Chronicles od firmy Rewolf Software. Gunman byl původně připravovaný mód do Half-Life, postupně z něj však vznikla úplně nová hra a jak to tak vypadá, mohla by se stát dalším hitem vánočního období. Více informací je v našem (i když už starším) preview nebo ve zcela novém na Eurogamer:

Zbraně budou všechny nové a tak se zde neobjeví ani jedna z původních, které jsme používali v HL, či v Opposing Force. Pozor, zde přichází něco co tu ještě nebylo, veškeré zbraně budou konfigurovatelné – tzn. že si budete moci nastavit jejich palebnou sílu. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.