zavřít

Greyhawk: Temple of Elemental Evil hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle GameSpyDaily a diskusního fóra společnosti Atari je nyní RPG Greyhawk: Temple of Elemental Evil založená na třetí edici pravidel Dungeons and Dragons už hotova a jejího vydání se dočkáme už 23.

září. Zítra se má právě na GameSpy Arcade uskutečnit ve 13:00 našeho času chat s Timem Cainem, členem vývojářského týmu Troika Games, který případným zájemcům ze hry odhalí více. Oficiální vyjádření vydavatelské společnosti očekáváme v nejbližších dnech. U nás Greyhawk vydá koncem října společnost SevenM (dříve Dynamic Systems) s českým manuálem, doporučená maloobchodní cena byla stanovena na 1299 Kč, ale Tiscali GameShop nabízí zvýhodněnou předobjednávku za 1159 Kč.

zdroj: BluesNews, vlastní

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.