zavřít

GOLD: Spellforce II, Auto Assault, Iron Warriors

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už se nemůžete dočkat, až si nainstalujete plnohodnotné pokračování populární RTS/RPG Spellforce II s podtitulem Shadow Wars? Anebo až se pustíte do onlinovky s automobily Auto Assault? Případně až zasednete do kabiny některého z mnohatunových pancéřových kolosů ve hře Iron Warriors (evropské verzi T72)? Ať už se vaše choutky ubírají ke kterémukoliv ze zmiňovaných titulů, máme pro vás dobrou zprávu.

Všechny totiž byly dnes oficiálně prohlášeny za dokončené.

Spellforce II: Shadow Wars by se měla začít pod vlajkou Jowoodu prodávat od 20. dubna (se StarForce), Auto Assault z produkce firmy NCsoft se do evropských obchodů dostane už 13. dubna (předobjednat si ji můžete i na TISCALI Gameshopu, eventuálně přečíst naše dojmy) a konečně Iron Warriors vyjde s logem Black Bean Games dokonce už koncem tohoto měsíce.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.