zavřít

GOLD: Sims 2: Open for Business a Battle for M-E 2

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts neuveřejnili pouze jednu, nýbrž hned dvě "zlaté tiskovky" o svých nadcházejících titulech - datadisku The Sims 2: Open for Business a fantasy real-time strategii The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth 2.

Oba jsou již v tuto chvíli dokončeny, odeslány do lisovny a na zahraniční trh vkročí shodně 2. března. Do České republiky dorazí o pouhý den později, přičemž na TISCALI GameShopu máte na výběr mezi standardní (1499 Kč) a sběratelskou (1999 Kč) edicí hry BfME2, kterou jsme se zabývali ve včerejších dojmech z dema. U třetího přídavku (799 Kč) pro The Sims 2 se zase stane výhodou přítomnost lokalizace. Jak v něm bude probíhat virtuální podnikání, demonstruje sada čerstvých obrázků a přibližuje fansite TheSims2.cz, která vytáhla nové informace z podcastů i nabídla český přepis komentáře sedmiminutového videa.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.