zavřít

Global Ops jsou gold & demo & videa

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

EA oficiálně potvrdili, že týmová akční hra Global Operations je gold a do prodejen se dostane 26.března.

Dále uvedli, že na jejich oficiálních stránkách bude zítra k dispozici ke stažení veřejná testovací verze hry s jednou mapou (Quebec). Sami si tak budete moci vyzkoušet, zda se Global Ops stane konkurencí pro dosud neohrozitelný Counter-Strike. Určité předpoklady pro to má...

Kdo by však čekal až do zítřka, když u nás si výše zmiňovanou betaverzi (96 MB) můžete stáhnout už třeba hned teď. Takže neváhejte a sosejte! Pokud Vám to nebude stačit, mrkněte do naší download sekce, kde navíc najdete také nové přírůstky týkající se této hry. Kromě renderovaného intra, které je mimochodem celkem podařené, se tam můžete z Global Ops mrknout i na dva zhruba minutové gameplay filmečky zachycující souboje na mapách v Antarktidě a v Jihočínském moři (9 MB / 7,5 MB / 2,5 MB).

leon&korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.