zavřít

Ghost Recon je Gold!

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ubi Soft dnes konečně oznámil, že akční taktická hra podle námětu slavného spisovatele Toma Clancyho - Ghost Recon je GOLD a bude se rozesílat do obchodů 13.listopadu za poměrně vysokou cenu $49.99.

Hra je podobná svým předchůdcům Rainbox Six a Rogue Spear a odehrává se v Rusku, které je pod kontrolou ultra-nacionalistických vůdců. Zde bude operovat speciální jednotka Ghosts starající se o to, aby se válka pokud možno nerozšířila do celého světa. Ghost Recon by mohl být velice silnou konkurencí pro současnou hitovku Operation Flashpoint, takže se rozhodně máte na co těšit.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.