zavřít

GDS 2012: Lukáš Codr - vývoj her v Číně

iPad iPhone Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud jste měli za to, že naše zásoba záznamů přednášekGDS 2012 už je vyčerpaná, mýlili jste se. Po menší přestávce vám budeme v následujících týdnech postupně a pozvolna předkládat další kousky. A začneme tou, která je podle nás nejvíce atraktivní a zajímavá nejenom z hlediska vývoje her, ale obecně – přednáškou Lukáše Codra o tom, jak se vyvíjí hry a žije v Číně, kde už pátým rokem působí jako senior producer v 2K Games China a má na kontě mobilní hry včetně Civilization Revolution, NHL 2K, NBA 2K, Borderlands, Sid Meier's Pirates a dalších.

Během padesátiminutové přednášky vám Lukáš, kterého jste mohli slyšet i u nás v podcastu, poví zajímavé informace o specificích čínském trhu s hrami, seznámí vás s největšími hráči na tamním písečku a okomentuje jejich činnost, nevynechá řadu vtipných historek a vzpomene si i na fakta o tom, jak se v Číně žije, pokud byste náhodou měli chuť vydat se stejnou cestou jako on. Všechny doposud zveřejněné videozáznamy přednášek z GDS 2012 najdete za tímto odkazem.

Tagy: gds 2012

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.