zavřít

GameHELP - telefonní pomoc při zákysech

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávno byla na telefonním čísle 900 20 90 05 zprovozněna nová a na domácí poměry netradiční služba GameHELP (thx to Levis za tip), za jejíž existencí stojí i bývalý redaktor Levelu a tiskový mluvčí Cenegy, Petr Bulíř.

    Veřejná služba GameHELP je placený telefonní servis s exkluzivními informacemi pro hráče video a počítačových her, pro všechny aktuální platformy (PC, PlayStation2, X-Box, Gameboy Color-Advance-SP, GameCube).

Cílem této služby je poskytnout volajícím stoprocentní vyřešení jakéhokoliv aktuálního herního problému, ať už se jedná o takzvaný "zákys" ve hře, sdělení cheatů, případně i jiné rady související s hrami, jako třeba, kterou hru koupit v daném žánru jako nejlepší, co pořídit za konzoli atd. Rady jsou poskytovány na všechny tituly vydané od roku 2000 bez výjimky. Servis pro starší tituly je poskytován bez záruky, ale pro většina známých titulů jsou rady a cheaty připraveny. Kromě služeb po telefonu je připravena i e-mailová varianta. Na dotaz po mailu vám operátor pošle identifikační číslo, pod kterým bude váš dotaz po zavolání zodpovězen bez předešlého vysvětlování. Služba je zatím omezena pouze na problémy týkající se přímo her a ne na potíže s instalací, hardwarovou nekompatibilitou atd. Seznam všech her, u kterých již existuje podpora, případně souhrn titulů, které se připravují, můžete najít přímo na domovské stránce projektu. Provozní doba služby je středa–pátek (13.00–21.00) a sobota–neděle (9.00–21.00). Pokud vás zajímá to hlavní - tedy cena - pak vězte, že prvních 30 vteřin hovoru je zdarma, jinak 20Kč/1min.

Tento ambiciózní projekt zatím u nás nemá obdoby, takže těžko předem soudit, zda se najde dostatečný počet lidí, kteří budou ochotni za službu tohoto druhu zaplatit, zvlášť s rozvojem specializovaných stránek jako GameFAQs na internetu, kde jsou všechny cheaty nebo návody přístupné zdarma. Naše země přeci jen neoplývá tak velkou a silnou herní komunitou jako třeba Velká Británie nebo Německo, ale ve finále bude záležet především na váš hráčích. Využili byste v případě zákysu v nějaké hře pomoc přes telefon jako GameHELP? Máte se službou nějaké zkušenosti, popřípadě víte o nějakém podobném projektu ze zahraničí?

zdroj: GameHELP

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.