Galactic Civilizations 2: Dark Avatar hotov
zdroj: tisková zpráva

Galactic Civilizations 2: Dark Avatar hotov

31. 1. 2007 22:22 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Stardock Entertainment dnes oficiálně oznámila dokončení vývoje datadisku Dark Avatar k populární strategii Galactic Civilizations II: Dread Lords.

Prostřednictvím sítě Totalgaming.net bude tento titul k dostání od 14. února za cenu necelých 30 dolarů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Galactic Civiliaztions II: Dark Avatar s sebou přináší množství různých novinek a vylepšení. Nově si tak například budete moci sami navrhnout své nepřátele, proti kterým pak budete hrát, a to nejen co do vzhledu, ale především co do jejich herního stylu a možností. Dále se můžete těšit na špióny, kteří rozšíří vaši paletu taktik, neboť s jejich pomocí budete moci nepřítele různě sabotovat, anebo díky nim získáte potřebné informace. Kromě toho, zatímco v původní hře mohly být všechny světy kolonizovány úplně všemi hráči, v Dark Avatar mohou konkrétní planetu osídlit pouze ti, kteří se již dostali k technologiím, s nimiž jim půjde kolonie v daných podmínkách postavit. Další novinkou jsou asteroidová pole, kde bude také možné zřídit základny. Diplomatičtěji orientovaní hráči snad ocení, že budou moci s cizími civilizacemi uzavírat diplomatické smlouvy ohledně výzkumu i ekonomiky.

Jinak Dark Avatar nabízí rovněž dvě nové rasy, nové části lodí, nové volby v AI, novou kampaň, různé mega-události, jež mohou dosti dramaticky změnit průběh hraní (lze to vypnout), nové super-schopnosti pro každou z civilizací, usměrněný technologický strom, patrné budou i kosmetické úpravy vizuální stránky hry, a mnoho dalšího.

zdroj: BluesNews

korgull

Nejnovější články