zavřít

Galactic Civilization a Praetorians jsou gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Startegy First a vývojářské studio Stardock nám právě oznámili, že jedna z jejich nejočekávanějších her, vesmírná strategie s názvem Galactic Civilization, je gold a co nevidět se objeví na pultech obchodů.

Tento titul vám může nabídnout zajímavou procházku dalekou budoucností, rafinovanou a odvážnou AI, více možných cest k vítězství, nabírání zkušeností z úspěšných bojů, dominanci nad jinými hráči a mnoho dalšího.

Hotova je podle nejnovějších informací poskytnutých vydavatelskou společností Eidos Interactive rovněž 3D real-time strategie z období Římského impéria - Praetorians, pocházející od stejných vývojářů jako věhlasní Commandos (Pyro Studios). V obchodech by měla být k dostání od poloviny března.


nové obrázkykompletní galerie

Update 4.3. - 10:15 - Během noci vypustili tvůrci Preatorians ještě balík nových obrázků ze své hry. Ty jsou nyní k vidění také v naší galerii.
zdroj: PR, HomeLAN, GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.